Zdjęcia

 Kidz Klub 2018

Wakacje wykorzystaliśmy na pracę wśród dzieci we współpracy z ekipą Kidz Klubu. Mogliśmy mówić im o Bożej miłości, ale też miło spędzić czas na grach i zabawach. Dodatkowymi atrakcjami był Teatr Pantomimy Dar oraz koncert Mirka „Kolah” Kolczyka.

Nabożeństwo plenerowe 22 lipiec 2018

W trakcie zmiany miejsca nabożeństw ze starego Kina na nowy Dom Kultury, zorganizowaliśmy nabożeństwo w parku. Chwała Bogu, że możemy wykorzystywać wolność publicznego wyznawania naszej wiary!

Spotkanie z dziećmi w parku

We wrześniu Bóg dał nam kolejną okazję spotkania się z dziećmi na świeżym powietrzu. Mogliśmy się razem bawić, puszczać mega bańki, sypać się kolorowym proszkiem, ale przede wszystkim słuchać o Dobrym Pasterzu, jakim jest Pan Jezus.

Gwiazdkowa Niespodzianka 2018

Już piąty rok z rzędu z Bożą pomocą zorganizowaliśmy paczki dla dzieci we współpracy z organizacją Samaritan`s Purse. Tym samym mogliśmy obdarować ok. 90 dzieci, głosząc przesłanie Dobrej Nowiny.

Działania uliczne

Całym rokiem, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, wychodzimy do ludzi z darmową kawą, herbatą i ciastem. Stoimy tuż przy Targowisku Miejskim. Jest to wspaniałą okazja do rozmów z ludźmi, do podzielenia się z nimi Bożą miłością i zachętą do szukania Boga.