Zdjęcia

Chrzest (20.08.2017)

Dziś ponownie byliśmy świadkami wspaniałej uroczystości, jaką jest chrzest! Chwalimy Boga za kolejne osoby, które nie wstydzą się Jezusa! I otrzymają za to nagrodę wieczną! 🙂

Ewangelizacja z udziałem Jakuba Kamińskiego (29-30.07.2017)

Ewangelizacja z Jakubem Kamińskim. To był wspaniały czas dla naszej społeczności i dla nowych osób, które mogły doświadczyć Bożej obecności i posłuchać cudów, jakie Pan Bóg czyni w życiu Swoich dzieci! Oby nasza miłość do Jezusa nigdy nie gasła! Niech ogień w nas trwa!!

Fot. Aleksandra Rogalska & Miłosz Guzowski

Chrzest (23. 07.2017)

Ceremonia chrztu w wieku świadomym to dla Bożych dzieci ogromna radość! Katechumeni bowiem w ten sposób wyznają swoją przynależność do Jezusa i świadomie chcą za nim iść! Należy tu jednocześnie zaznaczyć, że zarówno sam chrzest ani przynależność do jakiegoś konkretnego Kościoła nie zbawiają – ale są one wynikiem wcześniejszej decyzji chęci naśladowania Chrystusa!

Fot. Aleksandra Rogalska & Adam Brzezicki

Ewangelizacja z udziałem rapera – Mirka – Kolah – Kolczyka (3-4. 07.2017)

Naszym gościem był Kolah – Mirek Kolczyk. Swoimi świadectwami nawrócenia podzielili się też Andrzej Jaśtak i Krzysiek Bączek, który zaprezentował nam również swoje umiejętności akrobatyczne. Oprócz przesłania o Bożej miłości i ratunku, który jest w Jezusie, wyrażonych w rapowych piosenkach, modliliśmy się też wspólnie o uzdrowienie kilku osób! Bóg był i działał! Jemu za to chwała!!

Fot. Miłosz Guzowski

Nabożeństwo niedzielne

Fot. Miłosz Guzowski

Grill zborowy u Guzowskich