Zdjęcia

Dobra Nowina w Domu

Przez kilka dni mogliśmy gościć dziewięcioosobową grupę przyjaciół z Rybnika, którzy zajmują się dystrybucją materiałów ewangelizacyjnych. Mogliśmy skorzystać z ich materiałów oraz poświęcenia. Dzięki ich działaniu każdy adres w naszym mieście mógł otrzymać broszurę ewangelizacyjną.

Kidz Klub 2019

To był naprawdę pracowity tydzień… Kolejny raz bowiem w naszym pięknym mieście gościła ekipa Kidz Klubu. Kolejny raz był to czas zabaw, relacji i przede wszystkim inspirujących przesłań Bożej miłości dla każdego. Kolejny raz Bóg pozwolił nam wnieść płomyk nadziei do wielu serc!
Tym razem, oprócz kilkunastoosobowej grupy Kidz Klubu gościło również dziewięciu Amerykanów, którzy byli nam bardzo pomocni w prowadzeniu zabaw czy wymyślaniu robótek dla dzieci.
Dziękujemy również przede wszystkim Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Mrowińskiemu za objęcie naszych działań swoim patronatem. Dziękujemy także kilku lokalnym przedsiębiorstwom, które udzieliły nam materialnego wsparcia w postaci bułek, słodkich bułek, napojów czy innych artykułów żywnościowych, uatrakcyjniając tym samym działalność wśród dzieci.

Nabożeństwo Inauguracyjne 30 czerwca 2019

Niedziela, 30 czerwca była niezwykłą niedzielą. Jako Kościół Chrystusowy w Działdowie mieliśmy przywilej zorganizować i uczestniczyć, wraz z wieloma gośćmi, w Nabożeństwie Inauguracyjnym rozpoczynającym autonomiczne i niezależne funkcjonowanie naszej wspólnoty!
Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym – Wasza obecność bowiem była dla nas wielką zachętą!

Kidz Klub 2018

Wakacje wykorzystaliśmy na pracę wśród dzieci we współpracy z ekipą Kidz Klubu. Mogliśmy mówić im o Bożej miłości, ale też miło spędzić czas na grach i zabawach. Dodatkowymi atrakcjami był Teatr Pantomimy Dar oraz koncert Mirka „Kolah” Kolczyka.

Nabożeństwo plenerowe 22 lipiec 2018

W trakcie zmiany miejsca nabożeństw ze starego Kina na nowy Dom Kultury, zorganizowaliśmy nabożeństwo w parku. Chwała Bogu, że możemy wykorzystywać wolność publicznego wyznawania naszej wiary!

Spotkanie z dziećmi w parku

We wrześniu Bóg dał nam kolejną okazję spotkania się z dziećmi na świeżym powietrzu. Mogliśmy się razem bawić, puszczać mega bańki, sypać się kolorowym proszkiem, ale przede wszystkim słuchać o Dobrym Pasterzu, jakim jest Pan Jezus.

Gwiazdkowa Niespodzianka 2018

Już piąty rok z rzędu z Bożą pomocą zorganizowaliśmy paczki dla dzieci we współpracy z organizacją Samaritan`s Purse. Tym samym mogliśmy obdarować ok. 90 dzieci, głosząc przesłanie Dobrej Nowiny.

Działania uliczne

Całym rokiem, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, wychodzimy do ludzi z darmową kawą, herbatą i ciastem. Stoimy tuż przy Targowisku Miejskim. Jest to wspaniałą okazja do rozmów z ludźmi, do podzielenia się z nimi Bożą miłością i zachętą do szukania Boga.